İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi Ziyaretimiz

envar_anaokulu-gezi-24-009

İbni Sina Sağlık Meslek Lisemizi ziyaret ettik. Hocalarımız anaokulu öğrencilerimizle beraber sabun deneyi yaptılar. Ziyaret sonunda anaokulu öğrencilerimize resimlerinin yer aldığı magnetler hediye edildi. Çok eğlenceli zaman geçirdik.

Read More »

MUHTEŞEM YIL SONU PROGRAMIMIZDAN KARELER…

ENVAR-anaokulu-prog_005

MUHTEŞEM YIL SONU PROGRAMIMIZDAN KARELER… Envar anaokulumuz hazırladığı yıl sonu proğramı ile velılerınden tam not aldı.Sene içerisinde öğrendiklerinden örnekler sunan çocuklarımız, öğretmenleri ile hazırladıkları rondlar ile de seyircileri coşturup büyülediEmeği geçen tüm öğretmen ,veli ve diğer katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz….

Read More »

VELİLERİMİZ İLE KAHVALTIDA BULUŞTUK.

Envar_anaokulu_011

VELİLERİMİZ İLE KAHVALTIDA BULUŞTUK. ÖZEL ENVAR KOLEJİMİZDE YAPILAN PROĞRAMIMIZ KAHVALTI İLE BAŞLADI. ARDINDAN KONFERANS SALONUNA GEÇİLDİ. OKUL REHBER HOCAMIZ PSİKOLOG BÜŞRA KÜÇÜKESKİCİNİN ‘’ ÇOCUK VE TEKNOLOJİ’’ KONULU SEMİNERİ GERCEKLEŞTİRİLDİ. ARDINDAN ANNELERİMİZE HAZIRLADIĞIMIZ SÜPRİZ ‘’ANELER GÜNÜ ‘’ SLAYTIMIZ ANNELERİMİZE DUYGULU ANLAR YAŞATTI. ÇOCUKLARIMIZIN TAKDİMİ İLE PROĞRAMIMIZ SONA ERDİ. KATILAN TÜM VELİLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Read More »

ŞİVLİLİİİİK…

ENVAR_anaokulu_07-04-2016_001

Fenerlerimizi kendi ellerimizle yaptık fener alayımızı oluşturduk. Komşularımızın kandillerini kutlayıp şivliliklerimizi topladık. Mübarek üç aylara girmemezin sevincini doya doya yaşadık.

Read More »

Itfaiye gezisinden kareler….

Envar_anaokulu_30-03-2016_006

Itfaiye merkezine yaptığımız gezimiz çok eglenceli ve egitici geçti. Çocuklarımız itfaiyeci nin sadece yangın söndürmedigini, diğer görevleri ni de öğrenmiş oldular. Uygulamalı eğitimi de zevkle izlediler.Bizimle yakından ilgilenen Meram ıtfaiye memurlarına çok teşekkür ederiz.

Read More »

ÖZEL ENVAR ANAOKULU TAÇ GİYME TÖRENİ MUHTEŞEMDİ….

Envar_Anaokulu-Kuran-toreni-_13-01-2016-002

ÖZEL ENVAR ANAOKULU TAÇ GİYME TÖRENİ MUHTEŞEMDİ…. Özel Envar Anaokulu çocuklarının yüce kitabımız, kuranı kerimi okumaya başlamalarının sevincini muhteşem bir program hazırlayarak kutladı. Önce çocuklarımızın öğretmenleri ile hazırladıkları program sunuldu. Çocuklarımız için özel hazırladığımız taçlar anne, babalara taktırıldı. Kuran öğretmenlerimizin çocuklarımıza sundukları hediyeler ve ardından pasta kesimi gerçekleşti. velilerimize sunduğumuz ikramlarla programımız sona erdi. Katılan tüm veli ve yakınlarına emeği …

Read More »